Påsken 2019 er over

paaske 2019 tor jostein furu
En flott værpåske på Mysusæter er over!

Med unntak av 1. påskedag var det strålende sol hver eneste dag fra lenge før påske. Varmt og gode temperaturer, og skispor omtrent overalt. Vi håper alle våre medlemmer, gjester og andre besøkende på Mysusæter har fått en god opplevelse og en fin påskemarkering i vårt paradisområde for skiglade og turglade mennesker.

Mysusæter Vel vil takke løypelaget og sjåfør John spesielt for gode løyper under tidvis krevende forhold gjennom påskehelgen. Vi er imponerte over at løypene holdt helt ut til 2. påskedag. Bildet illustrerer dette godt, på tur opp mot Lurven 2. påskedag med våren på høyre side og Rondslottet, Vinjeronden og Storronden kneisende mektige i bakgrunnen.

Takk også til hotellet/Fjellstua for vel gjennomført påskeskirenn for barna på påskeaften.

Så vil styret igjen minne om hytteundersøkelsen, se lenger ned på siden. Frist her for å svare er 1. mai, vi oppfordrer både våre medlemmer og alle berørte til å svare på undersøkelsen. 
Likedan minner vi om at dere som evt har fått purring på kontingentinnbetaling, sjekker dette nærmere. Se sak lenger nede på siden.

Vi nærmer oss raskt mai måned, vår og etter hvert sommer.
Årsmøtet 2019 vil bli gjennomført lørdag 3. august, nærmere informasjon kommer senere her på siden.

Villmarkspanel og brede furupaneler er vår spesialitet
Villmarkspanel og brede furupaneler er vår spesialitet
Villmarkspanel og brede furupaneler er vår spesialitet

Vi har 120 gjester.

antall

Antall betalende medlemmer
er nå 261. 
Meld deg inn her!